Dudullu Web Tasarım – 0505 815 6577

Dudullu Web Tasarım – 0505 815 6577

Dudullu Web Tasarım – 0505 815 6577
Her Sektöre Uygun

Web Sitesi Tasarımları

Hangi sektörde olursanız olun, uygun fiyatlarla bir web sitesi tasarımına sahip olmak için 0505 815 65 77 nolu telefon numaramız dan bizimle iletişime geçebilirsiniz !

İnşaat, Makine, Hukuk, Gemi&Yat, Ambalaj, Sağlık, Emlak, Eğitim, Bilişim, Elektrik&Elektronik, İmalat, Mobilya, Nakliye, Danışmanlık, Temizlik, Muhasebe ve Diğer TÜM SEKTÖRLER için uygun olan temalarımıza göz atın!


Dijital medyanın çok fazla gelişmesi ve hayatımızda yer edinmesiyle birlikte bu alanlara olan rağbet her geçen gün artmaya başladı. Özellikle teknolojik anlamda yaşanan gelişmeler tablet ve akıllı telefonların bambaşka bir seviyeye ulaşmasını sağladı. Hal böyle olunca tüm işlerimizi internet üzerinden kolayca halledebilir hale geldik. Dolayısıyla bu durum marka ve firmaların dijital medya üzerinde var olmalarını bir gereklilikten ziyade ihtiyaç haline getirdiğinden web tasarım sektörü de buna paralel olarak gelişim gösterdi.

Birçok marka ve firma kendine özgü web siteleri ile online ortamlarda yerini almaya başladı. Çünkü artık dijital dünyada var olmanın yolu kendinize has bir yeriniz yani web siteniz olmasından geçiyor. Ayrıca e ticaret sistemlerinin gelişmesi ve internet üzerinden alışveriş yapabilmenin kolaylaşması markaları bu alanlarda faaliyet göstermeye itti. Diğer yandan bu web siteleri markalar için adeta bir dijital vitrin haline geldi. Artık müşteriye ulaşmanın en kolay ve etkili yolunun online ortamlardan geçtiğinin farkındalar. Çünkü insanlar zamanlarının büyük bir kısmını internet üzerinde geçiriyor ve bu süre gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Dolayısıyla potansiyel müşterilerinize ulaşmak ve onların ihtiyaçlarına cevap verebilmeniz için sizinde dijital medya üzerinde var olmanız web tasarım yaptırmanızdan geçiyor.

kurumsal web tasarım

kaliteli ve tüm ihtiyaçlara cevap verebilmek amacıyca sizlere sunduğumuz ve uzun yıllara dayanan tecrübeler sonucu ortaya çıkan kobi paketimiz size yetersiz geliyorsa kurumsal paket tam size göre.

bu sistemde de kobi paketinde olduğu gibi, web sitenizin tasarımı yani görsel arayüzü size özel olarak hazırlanmakta olup istekleriniz doğrultusundan düzenlenebilmektedir ve hazır tasarımlar kullanılmadığı için siteniz görsel olarak tam olarak istediğiniz şekilde ortaya çıkar.

kobi paketinin aksine bu pakette sayfa ve resim ekleme sınırı ya da email adetleri gibi sınırlandırmalar bulunmamaktadır. ayrıca sınırsız web alanına sahip yüksek trafik kapasiteli hosting ve alan adı ücretsiz olarak verileceğinden herhangi bir ekstra masrafınız olmayacaktır.

web tasarım

en ucuz web tasarım ajansı olma ilkesi ile yola çıkan firmamız, uygun fiyatlı olduğu kadar ihtiyaçlarınızı karşılayan, özgün ve güncel web tasarım teknolojilerine sahip projeler üretiriz. hedefimiz, sizler için her yönden en ideal sonucu verecek web tasarım çalışmaları ortaya koymayı amaçlarız.

web tasarım, farklı uzmanlıklar gerektiren parçaların geliştirilmesi ve bu parçaların bir araya getirilerek bir bütün olarak ortaya konmasıdır. sitenizin görsel olarak öne çıkması için, grafik tasarım; sorunsuz bir şekilde çalışması için, web programlama; müşterilerinizle doğru iletişim kurabilmeniz için, içerik üretimi; arama motorlarında daha önde olabilmeniz için de google adwords ve seo konusunda uzmanlığa ihtiyaç vardır.

ucuz web tasarım olarak bize gelen talepleri çok ayrıntılı bir şekilde inceler, öncelikli olarak firmaların ihtiyaçlarını ve yapılacak olan web tasarım çalışmasından beklentilerini anlayarak işe başlarız. burada önemli olan tüm bu aşamaların sizinle birlikte uyum içinde ilerletilmesi ve ortaya çıkan işin sizi memnun etmesidir.

ihtiyaç ve beklentilerinizi doğru anladıktan sonra yetenekli ve tecrübeli ekibimiz tüm yaratıcılığı ile web tasarım çalışmanıza başlar ve ilk olarak ön taslak çalışması hazırlayarak sizin beğeninize sunarız. ön taslak üzerinden sizin yorumlarınız alındıktan sonra web yazılımlarının kodlama aşaması başlar. ardından veri girişleriniz yapılır ve web sitenizin demo yayını yapılıp tarafınıza sunarız. onayınızın ardından nihai yayın yapılarak web tasarım çalışmasının ilk ve en büyük kısmı bitmiş olur.

elbette, sitenizin yayına alınması web tasarım çalışmasının bitmiş olduğu anlamına gelmez. sitenizin yaygınlaşması ve güncelliğini koruması gerekir. yaygınlaşması için öncelikle müşterileriniz tarafından bulunabiliyor olması gerekir bunun için en ucuz web tasarım ajansı olarak yapmış olduğumuz tüm sitelerde site içi optimizasyonlar yaparız. ayrıca uzman google adwords ekibimizle kampanyalar oluşturarak sitenizin çok daha hızlı yaygınlaşmasını sağlayabilirsiniz. web sitenizin güncelliğini koruması için size de görev düşüyor; yeni hizmetlerinizi ya da ürünlerinizi siteye eklemeniz oldukça önemli ancak sitenizle birlikte işinizi kolaylaştıran gelişmiş bir içerik yönetim sistemine de sahip olacağınız için bu tür güncellemeleri çok basit bir şekilde yapabilirsiniz.